اخبار سایت
درخواست داوری زودهنگام
چنانچه درخواست داوری زودهنگام مقالات خود را دارید، پس از ثبت مقاله ، از طریق ثبت تیکت در پنل کاربری لطفا درخواست خود را ارسال نمایید (نتیجه داوری حداکثر دو روز پس از ارسال مقاله اعلام خواهد شد).  
امکان دریافت گواهینامه جهت مصاحبه دکتری
پژوهشگران محترم  چنانچه جهت روز مصاحبه و یا آزمون شغلی و ... نیاز به گواهینامه زودهنگام دارید لطفا درخواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ثبت نمایید. امکان صدور گواهینامه زودهنگام از جانب دبیرخانه فراهم میباشد .
نحوه دریافت گواهینامه زودهنگام
لطفا پس از اعلام نتیجه داوری و ثبت نام نهایی مقاله درخواست خود را جهت دریافت گواهینامه زودهنگام از طریق تیکت ثبت نمایید.
امکان دریافت گواهینامه بین المللی Oxford Universal Cert
مطابق تفاهم نامه قید شده فی ما بین دبیرخانه و آکسفورد سرت امکان دریافت گواهینامه برای تمام شرکت کنندگان امکان پذیر میباشد گواهینامه Oxford Cert با قابلیت استعلام آنلاین به صورت الکترونیکی برای شرکت کنندگان در صورت درخواست صادر خواهد شد امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal برای شرکت کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  فراهم شد.متقاضیان این کنفرانس می توانند در ...
امتیاز دریافت گواهینامه DNW انگلستان با اعتبار بین المللی ASCB
گواهینامه آموزشی DNW DNW مرجع صدور گواهینامه های سیستم مدیریت ایزو و آموزشی می باشد. دارای اعتبار از مرجع ASCB انگلستان و مجوز فعالیت از وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای آموزش و صدور گواهینامه ایزو و آموزشی میباشد .
فراخوان ارسال مقالات
فراخوان ارسال مقالات سومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق و علوم اجتماعی، 15 مارچ 2023 (25 اسفند 1402) در آکسفورد - انگلستان به صورت مجازی ،  برای ارائه پیشرفت های جدید و نتایج تحقیقات در تئوری و عمل آموزش برگزار خواهد شد.   ...
فراخوان ارسال مقالات
سومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق و علوم اجتماعی،25 اسفند در آکسفورد - انگلستان برای ارائه پیشرفت های جدید و نتایج تحقیقات در تئوری و عمل آموزش برگزار خواهد شد.

این کنفرانس یک رویداد معتبر است که به منظور ارائه یک پلت فرم بین المللی برای دانشگاهیان، محققان، مدیران، شرکت کنندگان صنعتی و دانشجویان برگزار می شود تا یافته های تحقیقاتی خود را با کارشناسان جهانی به اشتراک بگذارند. کلیه مقالات ارسالی کامل بر اساس اصالت، فنی و/یا عمق تحقیق، دقت و ارتباط با موضوعات و موضوعات کنفرانس مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

آخرین مهلت ارسال مقالات تا تاریخ20 اسفند1402 خواهد بود .
1
2
3
5
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !